Strona główna projektu
  O projekcie
  Terminarz projektu
  Dokumenty do pobrania
  Ogłoszenia !!!
  Trening
  Zawody
  Filmy
  Galeria fotograficzna
  Nasi mistrzowie
  Ciekawe linki
  Ciekawostki
  Piszą o nas
   
 

   
   
   
   
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ogłoszenia

 

 

Klasyfikacja po szkoleniu na strzelnicy kulowej Borowica.

    MARGOLIN  
Lp. Nazwisko Imię  
 
1 Wojtan Dominika 76
2 Pasztaleniec Mateusz 72
3 Serwatka Paweł 67
4 Skrzypek Magdalena 57
5 Kapica Ilona 52
6 Baran Patrycja 50
7 Żytko Olga 49
8 Jaszyna Nikola 46
9 Małek Krystian 44
10 Wcisło  Radosław 44
11 Grzyb Karolina 43
12 Biernat Iwona 41
13 Pieniak Natalia 38
14 Oleszko Katarzyna 38
15 Kozina Gabryjela 31
16 Czarna Edyta 30
17 Daniel  Patryk 27
18 Lenart  Rafał 23
19 Kulpa  Izabela 17
20 Mróz Jan 17
21 Sajewski Konrad 16
22 Matysiak Łucja 2
23 Kufera Aleksandra 2

 

    GLOCK  
Lp. Nazwisko Imię  
 
1 Małek Krystian 71
2 Pasztaleniec Mateusz 55
3 Serwatka Paweł 53
4 Wojtan Dominika 50
5 Oleszko Katarzyna 46
6 Daniel  Patryk 42
7 Skrzypek Magdalena 41
8 Lenart  Rafał 31
9 Sajewski Konrad 29
10 Pieniak Natalia 29
11 Kapica Ilona 29
12 Wcisło  Radosław 29
13 Czarna Edyta 26
14 Grzyb Karolina 24
15 Kulpa  Izabela 21
16 Baran Patrycja 15
17 Mróz Jan 15
18 Żytko Olga 15
19 Kozina Gabryjela 14
20 Kufera Aleksandra 7
21 Jaszyna Nikola 6
22 Biernat Iwona 0
23 Matysiak Łucja 0

 

    KBK AK  
Lp. Nazwisko Imię  
 
1 Kulpa  Izabela 44
2 Wojtan Dominika 39
3 Pasztaleniec Mateusz 35
4 Żytko Olga 33
5 Jaszyna Nikola 29
6 Serwatka Paweł 28
7 Małek Krystian 26
8 Skrzypek Magdalena 26
9 Matysiak Łucja 23
10 Mróz Jan 22
11 Kapica Ilona 14
12 Kozina Gabryjela 10
13 Biernat Iwona 9
14 Oleszko Katarzyna 9
15 Sajewski Konrad 7
16 Lenart  Rafał 6
17 Czarna Edyta 4
18 Daniel  Patryk 3
19 Wcisło  Radosław 2
20 Grzyb Karolina 1
21 Baran Patrycja 0
22 Pieniak Natalia 0
23 Kufera Aleksandra 0

 

Lp. Nazwisko Imię        
       
1 Wojtan Dominika 76 50 39 165
2 Pasztaleniec Mateusz 72 55 35 162
3 Serwatka Paweł 67 53 28 148
4 Małek Krystian 44 71 26 141
5 Skrzypek Magdalena 57 41 26 124
6 Żytko Olga 49 15 33 97
7 Kapica Ilona 52 29 14 95
8 Oleszko Katarzyna 38 46 9 93
9 Kulpa  Izabela 17 21 44 82
10 Jaszyna Nikola 46 6 29 81
11 Wcisło  Radosław 44 29 2 75
12 Daniel  Patryk 27 42 3 72
13 Grzyb Karolina 43 24 1 68
14 Pieniak Natalia 38 29 0 67
15 Baran Patrycja 50 15 0 65
16 Lenart  Rafał 23 31 6 60
17 Czarna Edyta 30 26 4 60
18 Kozina Gabryjela 31 14 10 55
19 Mróz Jan 17 15 22 54
20 Sajewski Konrad 16 29 7 52
21 Biernat Iwona 41 0 9 50
22 Matysiak Łucja 2 0 23 25
23 Kufera Aleksandra 2 7 0 9

 

 

Wyjazd na strzelnicę do Bychawy w dniu 10.09.2017 r.

o godzinie 11.00

Spotkanie przy szkole lub w Batorzu.

 

ZGODA OPIEKUNÓW PRAWNYCH NA UCZESTNICZENIE

W ZAWODACH  MON 2017

 

Proszę wszystkich uczestników zawodów MON o uzupełnienie badań:

Kulpa Karolina

Rak Aleksandra

Kulpa Izabela

Baran Patrycja

Podpora Oktawia

Skrzypek Magdalena

 

Zmieniony Regulamin

XXIII Zawodów Sportowo - Obronnych Stowarzyszeń Młodzieżowych

o Puchar Ministra Obrony Narodowej

Bolesławiec 13 - 16.09.2017 r.

 

 

Regulamin

XXIII Zawodów Sportowo - Obronnych Stowarzyszeń Młodzieżowych

o Puchar Ministra Obrony Narodowej

Bolesławiec 13 - 16.09.2017 r.

 

 

Biwak szkoleniowy na poligonie Wolica - Sitaniec i Zamościu OSF

12 - 13 czerwca 2017 r.

 

 Treningi przewidziane są na

23.05.2017 - wtorek godziny: 12.40  - 15.30

24.05.2017 - środa godziny: 14.20 - 16.00

 

KADRA NA ZAWODY "KRESY 2017"

poligon Wolica - Sitaniec 3 Batalion Zmechanizowany w Zamościu

 

DZIEWCZĘTA:

1. Kulpa Karolina

2. Bielak Gabriela

3. Groszek Małgorzata

4. Kulpa Izabela

5. Podpora Oktawia

6. Baran Patrycja

7. Skrzypek Magdalena

 

CHŁOPCY:

1. Jakubiec Jarosław

2. Daniel Bartłomiej

3. Kapusta Cezary

4. Daniel Patryk

5. Serwatka Paweł

Rezerwowy: Sajdak Piotr

 

Zgoda opiekunów prawnych na udział w zawodach

KRESY 2017 w dniu 27.05.2017

 

 

 

ZGODA OPIEKUNÓW PRAWNYCH NA UCZESTNICZENIE

W ZAJĘCIACH PROJEKTU "MŁODZI NIEUSTRASZENI" - 2017

 

 

 

Dla weteranów Projektu "Młodzi Nieustraszeni"

W związku z propozycją organizacji spotkania w dniu 19.11.2016 r. wszystkich byłych uczestników Projektu „Młodzi Nieustraszeni” którzy ukończyli szkołę średnią, prosimy o potwierdzenie swojego uczestnictwa w spotkaniu na emaill: mlodzi.nieustraszeni@o2.pl.

W temacie wiadomości proszę wpisać: imię nazwisko – spotkanie. Odeślemy konkretne dane planowanego spotkania.

Jednocześnie w miarę możliwości proszę - powiadomcie wszystkich, na wszelki wypadek zrobiłem listę jeśli kogoś pominąłem przepraszam i zapraszam.

                                                                             mgr Cezary Dobrowolski

  1. Bieniek Konrad,

  2. Tyra Adam,

  3. Abram Łukasz,

  4. Skubik Sławomir,

  5. Flis Ewa,

  6. Kowalska Joanna,

  7. Staszewska Anna,  

  8. Sosnówka Elżbieta,  

  9. Albiniak Michał,

  10. Witek Marek,

  11. Pikula Tomasz,

  12. Szmidt Sylwester,

  13. Mazur Dariusz,

  14. Siek Sebastian,

  15. Wiciński Paweł,

  16. Krzysztoń Marek,

  17. Kańczugowski Damian,

  18. Skubik Robert,

  19. Szmidt Bartłomiej,

  20. Łukaszewicz Michał,

  21. Miazga Paweł,

  22. Łukasik Marcin,

  23. Albiniak Michał,

  24. Wieleba Jarosław,

  25. Wojtan Jacek,

  26. Niedziałek Kamil,

  27. Powęzka Łukasz,

  28. Sych Paweł,

  29. Łukasik Maciej,

  30. Drzymała Daniel,

  31. Szafran Damian,

  32. Łukasik Krzysztof,

  33. Szyszka Sławomir,

  34. Samczyński Marek,

  35. Kozina Faustyna,

  36. Konradt Marlena,

  37. Osiewicz Justyna,

  38. Flis Paulina,

  39. Szmidt Dawid,

  40. Piecyk Paweł,

  41. Samczyński Marek,

  42. Sulowski Paweł,

  43. Kotuła Małgorzata,

  44. Flis Katarzyna,

  45. Łukasik Marta,

  46. Szafran Damian,

  47. Matuszewski Bartłomiej,

  48. Nosal Tomasz,

  49. Skrzypek Monika,

  50. Łukasik Aldona,

  51. Kiszka Bartłomiej,

  52. Wybrański Katarzyna,

  53. Maiło Agnieszka,

  54. Dudek Sylwester,

  55. Ciupak Rafał,

  56. Kowalik Daniel,

  57. Pawlos Jakub,

  58. Wołoszynek Joanna,

  59. Krzysztoń Aleksandra,

  60. Łukaszewicz Piotr,

  61. Witek Łukasz,

  62. Madej Jarosław,

  63. Puzio Marlena,

  64. Lewandowski Mateusz,

  65. Skrzypek Aneta,

  66. Gumienik Monika,

  67. Kapusta Patrycja,

  68. Rząd Michał,

  69. Giżka Szymon,

  70. Boś Zenobia,

  71. Serwatka Monika,

  72. Rak Aleksandra,

  73. Moskal Rafał,

  74. Bańka Karol,

  75. Jargiło Rafał,

  76. Kaproń Marek,

  77. Bielak Patryk,

  78. Maziarz Konrad,

Jaszek Łukasz

 

Zgoda rodziców na wymarsz szkoleniowy

w dniach 21-22.10.2016

 

Kolejny trening w dniu

8 sierpnia 2016 r.

na strzelnicy w szkole o godzinie 1600

9 sierpnia 2016 r.

1700 - szkolenie skałkowe Park Misztalec

 

Szkolenie wspinaczkowe, pływanie, marsz na azymut,

w parku linowym Zoom Natury

pod kontem zawodów o godz: 1000

w dniu 6 sierpnia 2016 r. /sobota/

 

Regulamin zawodów do pobrania:

Kolejny trening w dniu 8 sierpnia 2016 r.

Na strzelnicy w szkole

godzina do ustalenia.

 

Kursy dla zwycięskiej drużyny z roku 2015:

 

XXII MISTRZOSTWA SPORTOWO – OBRONNE

STOWARZYSZEŃ MŁODZIEŻOWYCH

O PUCHAR MINISTRA OBRONY NARODOWEJ

 2016  - LUBLINIEC

18 - 21 sierpień 2016 rok

Kadra dziewcząt:

Serwatka Monika

Rak Aleksandra

Bielak Gabriela

Groszek Małgorzata

Kulpa Karolina

Kiszka Aneta

Kadra chłopców:

Pawlos Jakub

Jakubiec Jarosław

Daniel Bartłomiej

Sajdak Piotr

Krawczyk Piotr

Kapusta Cezary

Sowa Mateusz

Wolanin Przemysław

Terminarz zajęć szkoleniowych na sierpień do ustalenia.

 

Film szkoleniowy pokonywanie OSF  (Zrealizowany w Białobrzegach)

 

         

 

Poniżej strona internetowa ze wszystkimi danymi

 

http://www.wkbmeta.pl/

 

 

Strony internetowe o "Biegu na Orientację"

 

Świetna strona do nauki - MKS PAULINUM
Dla początkujących w Biegu na Orientację strona "Szczecińskie Biegi na Orientację.

 

Wszystko o mapach i poruszaniu się w terenie:

 

http://survival.strefa.pl/

 

Opis mapy i oznaczeń do ściągnięcia:

 

 

Przykłady map w biegu na orientację:

 

 

Poniżej strona internetowa ze wszystkimi danymi

 

http://www.wkbmeta.pl/

 

 

Strony internetowe o "Biegu na Orientację"

 

Świetna strona do nauki - MKS PAULINUM
Dla początkujących w Biegu na Orientację strona "Szczecińskie Biegi na Orientację.

 

Piszą o nas

Piszą o nas

Piszą o nas

Piszą o nas

 

Piszą o nas

 

 

Piszą o nas

 

 

 

 

O nas w RADIU LUBLIN

102,2

 

 

 

 

 

Dytsponent strony: Dobrowolski Cezary

meill: cd1964@o2.pl