Strona główna projektu
  O projekcie
  Terminarz projektu
  Dokumenty do pobrania
  Ogłoszenia !!!
  Trening
  Zawody
  Filmy
  Galeria fotograficzna
  Nasi mistrzowie
  Ciekawe linki
  Ciekawostki
  Piszą o nas
   
 

   
   
   
   
   

Wszystkie zdjęcia i teksy

podlegają ochronie prawa autorskiego

(Ustawa z dn. 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.)

My pytamy, ty też możesz zapytać.

 

 
 
 
 
 
 
 
 

Nasi mistrzowie

 

XXIII Mistrzostwa Sportowo - Obronne Stowarzyszeń Młodzieżowych o Puchar Ministra Obrony Narodowej /Bolesławiec 13 - 16.09.2017 r./

Drużyna w składzie: Podpora Oktawia, Baran Patrycja, Skrzypek Magdalena, Kulpa Karolina, Rak Aleksandra.

Miejsce VII drużyny w klasyfikacji generalnej.

Miejsce IV marszobieg terenowy.

Miejsce V strzelanie KBK AK.

Miejsce VI bieg OSF.

Miejsce VIII pływanie drużynowe.

Miejsce X rzut granatem na celność.

Miejsce IX rzut granatem na odległość.

IX Zawody Sportowo - Obronne Szkół Średnich Województwa Lubelskiego "KRESY  2017" /27.05.2017 Poligon Sitaniec - Wolica /

Drużyna dziewcząt w składzie: Kulpa Karolina, Kulpa Izabela, Baran Patrycja, Podpora Oktawia, Skrzypek Magdalena.

Miejsce I w klasyfikacji generalnej zawodów w kategorii dziewcząt.

Miejsce I w klasyfikacji strzelania drużynowego.

Miejsce II indywidualnie w klasyfikacji strzeleckiej Kulpa Karolina.

Drużyna chłopców w składzie: Jakubiec Jarosław, Daniel Bartek, Daniel Patryk, Serwatka Paweł, Kapusta Cezary.

Miejsce III w klasyfikacji marszobiegu terenowego.

XXII Mistrzostwa Sportowo - Obronne Stowarzyszeń Młodzieżowych o nagrodę Ministra Obrony Narodowej

Lubliniec 18 - 21.08.2016 rok.

W klasyfikacji generalnej dziewcząt miejsce III drużyny w składzie:

Kulpa Monika, Serwatka Monika, Bielak Gabriela, Groszek Małgorzata, Rak Aleksandra.

W klasyfikacji generalnej chłopców miejsce III drużyny w składzie:

Pawlos Jakub, Daniel Bartłomiej, Jakubiec Jarosław, Kapusta Cezary, Krawczyk Piotr.

W klasyfikacji indywidualnej chłopców:

Pawlos Jakub - miejsce III.

XXI Mistrzostwa Sportowo - Obronne Stowarzyszeń Młodzieżowych o nagrodę Ministra Obrony Narodowej

Lubliniec 20 - 23.08.2015 rok.

W klasyfikacji generalnej dziewcząt miejsce I drużyny w składzie:

Kulpa Monika, Serwatka Monika, Kiszka Aneta, Bielak Gabriela, Groszek Małgorzata, Rak Aleksandra.

W klasyfikacji indywidualnej dziewcząt:

Serwatka Monika - miejsce II

Kiszka Aneta - miejsce III

W klasyfikacji generalnej chłopców miejsce III drużyny w składzie:

Pawlos Jakub, Rząd Michał, Maziarz Konrad, Jaszek Łukasz, Kwiecień Kamil.

W klasyfikacji indywidualnej chłopców:

Maziarz Konrad - miejsce I

VIII Zawody Sportowo - Obronne Szkół Średnich Województwa Lubelskiego "KRESY  2015" /06.06.2015 Poligon Sitaniec - Wolica /

Drużyna dziewcząt w składzie: Serwatka Monika, Kulpa Karolina, Rak Aleksandra, Groszek Małgorzata, Bielak Gabriela.

Miejsce I w klasyfikacji generalnej zawodów w kategorii dziewcząt.

Miejsce I w klasyfikacji marszobiegu terenowego.

Miejsce I w klasyfikacji strzelania drużynowego.

Miejsce I indywidualnie w klasyfikacji strzeleckiej Rak Aleksandra.

Drużyna chłopców w składzie: Giżka Szymon, Pawlos Jakub, Kaproń Marek, Jargiło Rafał. Wielgus Szymon.

Miejsce I w klasyfikacji generalnej zawodów w kategorii chłopców.

Miejsce I w klasyfikacji marszobiegu terenowego.

Miejsce I w klasyfikacji strzelania drużynowego.

Drużyna chłopców w składzie: Bielak Patryk, Kwiecień Kamil, Boczek Michał, Pudło Sebastian, Krawczyk Piotr.

XX Mistrzostwa Sportowo - Obronne Stowarzyszeń Młodzieżowych o nagrodę Ministra Obrony Narodowej

Giżycko 21 - 24.08.2014 rok.

W klasyfikacji generalnej chłopców miejsce II drużyny w składzie:

Kiszka Bartłomiej, Rząd Michał, Pawlos Jakub, Maziarz Konrad, Giżka Szymon.

W klasyfikacji generalnej dziewcząt miejsce III drużyny w składzie:

Krzysztoń Aleksandra, Kulpa Monika, Rak Aleksandra, Serwatka Monika, Bielak Gabriela, Groszek Małgorzata.

Zawody sportowo - obronne "SZLAKIEM TYGRYSA" III Piknik Militarny (Orzysz 4 - 6.07.2014)

Miejsce I w klasyfikacji Junior drużyna w składzie: Kiszka Bartłomiej, Witek Łukasz, Rząd Michał.

Marszobieg po małej bani - miejsce I.

OSF miejsce I (01:26:00)

Miejsce IV w klasyfikacji Junior drużyna w składzie: Pawlos Jakub, Giżka Szymon, Bielak Patryk.

Marszobieg po małej bani - miejsce IV.

OSF miejsce II. (01:28:00)

Miejsce III w klasyfikacji Juniorek drużyna w składzie: Krzysztoń Aleksandra, Kulpa Karolina, Groszek Małgorzata.

Marszobieg po małej bani - miejsce IV.

OSF miejsce II.

 

Otwarte Ogólnopolskie Mistrzostwa LOK w Wieloboju Obronnym (ZEGRZE 13 - 15.06.2014)

W klasyfikacji generalnej miejsce IV drużyny w składzie: Pawols Jakub, Giżka Szymon, Witek Łukasz, Moskal Rafał, Bańka Karol.

Miejsce II w marszobiegu.

Miejsce V w konkurencji Testu Sprawnościowego.

Miejsce V drużynowo w strzelaniu - 313 pkt.

Indywidualnie:

miejsce 3 - Witek Łukasz - 84 pkt.

miejsce 12 - Pawlos Jakub - 76 pkt.

miejsce 30 - Giżka Szymon - 62 pkt.

miejsce 43 - Bańka Karol - 47 pkt.

miejsce 44 - Moskal Rafał - 44 pkt.

 

VII Zawody Sportowo - Obronne Szkół Średnich Województwa Lubelskiego "KRESY  2014" /Poligon Sitaniec - Wolica 24.05.2014/

W klasyfikacji generalnej żeńskiej:

Miejsce I drużyna w składzie:

Krzysztoń Aleksandra, Bielak Gabriela, Serwatka Monika, Rak Aleksandra, Kulpa Karolina.

Miejsce I w klasyfikacji strzeleckiej z kbk AK LSS Czantoria. /335 pkt./

Miejsce II indywidualnie w klasyfikacji strzeleckiej z kbk AK LSS Czantoria: Serwatka Monika.

W klasyfikacji generalnej męskiej:

Miejsce I drużyna w składzie:

Kiszka Bartłomiej, Pawlos Jakub, Giżka Szymon, Witek Łukasz, Rząd Michał.

Miejsce III drużyna w składzie:

Moskal Rafał, Bańka Karol, Jargiło Rafał, Kaproń Marek, Bielak Patryk.

W klasyfikacji strzeleckiej z kbk AK LSS Czantoria.

Miejsce II drużyna w składzie:

Kiszka Bartłomiej, Pawlos Jakub, Giżka Szymon, Witek Łukasz, Rząd Michał.

Miejsce III drużyna w składzie:

Moskal Rafał, Bańka Karol, Jargiło Rafał, Kaproń Marek, Bielak Patryk.

W klasyfikacji marszobiegu zespołowego.

Miejsce I drużyna w składzie:

Kiszka Bartłomiej, Pawlos Jakub, Giżka Szymon, Witek Łukasz, Rząd Michał.

XIX Mistrzostwa Sportowo - Obronne Stowarzyszeń Młodzieżowych o nagrodę Ministra Obrony Narodowej

Wilkasy - Orzysz 22 - 25.08.2013 rok.

W klasyfikacji generalnej chłopców miejsce II drużyny w składzie:

Kiszka Bartłomiej, Rząd Michał, Witek Łukasz, Pawlos Jakub, Maziarz Konrad, Giżka Szymon.

Zawody sportowo - obronne upamiętniające "Bitwę na Porytowym Wzgórzu"  14 - 16.06.2013

W klasyfikacji generalnej męskiej miejsce I drużyny w składzie: Kiszka Bartłomiej, Pawlos Jakub, Witek Łukasz, Rząd Michał, Giżka Szymon.

W klasyfikacji generalnej żeńskiej miejsce I drużyny w składzie: Krzysztoń Aleksandra, Wołoszynek Joanna, Kapusta Patrycja, Boś Zenobia, Puzio Marlena.

W klasyfikacji indywidualnej zawodów miejsce:

1. Kiszka Bartłomiej - 208 pkt.

2. Krzysztoń Aleksandra - 203 pkt.

3. Pawlos Jakub - 190 pkt.

4. Witek Łukasz - 190 pkt.

5. Rząd Michał - 182 pkt.

10. Wołoszynek Joanna - 160 pkt.

11. Giżka Szymon - 158 pkt.

18. Puzio Marlena - 137 pkt.

21. Boś Zenobia - 133 pkt.

22. Kapusta Patrycja - 130 pkt.

VI Zawody sportowo - obronne Szkół Średnich województwa lubelskiego KRESY  2013

/Lipsko -Polesie 25.05.2013/

Drużyna dziewcząt w składzie; Skrzypek Aneta, Krzysztoń Aleksandra, Wołoszynek Joanna, Gumienik Monika, Kapusta Patrycja.

Miejsce I w klasyfikacji generalnej zawodów w kategorii drużyn żeńskich.

Miejsce I w marszobiegu zespołowym w kategorii drużyn żeńskich.

Miejsce I w strzelaniu drużynowym w kategorii drużyn żeńskich z wynikiem 367 pkt.

Drużyna chłopców w składzie: Kiszka Bartłomiej, Pawlos Jakub, Rząd Michał, Giżka Szymon, Witek Łukasz.

Miejsce I w klasyfikacji generalnej zawodów w kategorii drużyn męskich.

Miejsce III w marszobiegu zespołowym w kategorii drużyn męskich.

Miejsce I w strzelaniu drużynowym w kategorii drużyn męskich z wynikiem 441 pkt.

W klasyfikacji indywidualnej w strzelaniu z karabinka pneumatycznego zawodnicy zajęli następujące miejsca:

1. Rząd Michał - 95 pkt.

2. Pawlos Jakub - 92 pkt.

3. Witek Łukasz - 88 pkt.

4. Wołoszynek Joanna - 85 pkt.

5. Krzysztoń Aleksandra - 85 pkt.

6. Kiszka Bartłomiej - 83 pkt.

7. Giżka Szymon - 83 pkt.

8. Skrzypek Aneta - 82 pkt.

18. Kapusta Patrycja - 72 pkt.

38. Gumienik Monika - 43 pkt.

XVIII Mistrzostwa Sportowo - Obronne Stowarzyszeń Młodzieżowych o nagrodę Ministra Obrony Narodowej

Węgorzewo - Giżycko 23 - 25.08.2012 rok.

W klasyfikacji generalnej chłopców miejsce V drużyny w składzie: Łukasik Krzysztof, Kiszka Bartłomiej, Pawlos Jakub, Witek Łukasz, Powęzka Łukasz.

W klasyfikacji generalnej dziewcząt miejsce V drużyny w sładzie: Flis Katarzyna, Skrzypek Monika, Skrzypek Aneta, Krzysztoń Aleksandra, Wołoszynek Joanna.

Otwarte Ogólnopolskie Mistrzostwa LOK w Wieloboju Obronnym (SIEDLCE 22 - 24.06.2012)

W klasyfikacji generalnej miejsce VI drużyny w składzie: Kiszka Bartłomiej, Łukasik Krzysztof, Łukasiewicz Piotr, Pawols Jakub, Ciupak Rafał.

Miejsce IX w marszobiegu.

Miejsce VII w konkurencji Testu Sprawnościowego.

Miejsce IV drużynowo w strzelaniu.

Indywidualnie w strzelaniu Łukasik Krzysztof miejsce VII.

Otwarte Mistrzostwa Województwa LOK w Sportach Obronnych (01.06.2012 Janów Lubelski)

Miejsce I drużyna w składzie: Kiszka Bartłomiej, Pawlos Jakub, Witek Łukasz, Łukasiewicz Piotr.

Miejsce II drużyna w składzie: Sulowski Paweł, Kowalik Daniel, Dudek Sylwester, Madej Jarosław.

Miejsce III drużyna w składzie: Krzysztoń Aleksandra, Puzio Marlena, Ciupak Rafał, Lewandowski Mateusz.

Miejsce VI drużyna w składzie: Skrzypek Monika, Flis Katarzyna, Maiło Agnieszka, Wołoszynek Joanna.

W klasyfikacji na najlepszego zawodnika zawodów:

I. Witek Łukasz

II. Kiszka Bartłomiej

III. Krzysztoń Aleksandra

IV. Ciupak Rafał

V. Łukasiewicz Piotr

VI. Puzio Marlena

VII. Pawlos Jakub

VIII. Wołoszynek Joanna

X. Skrzypek Monika

KRESY 2012 (Poligon 3 Batalionu Zmechanizowanego Sitaniec - Wolica 26.05.2012)

Klasyfikacja generalna męska:

Miejsce I drużyna w składzie: Kiszka Bartłomiej, Sulowski Paweł, Dudek Sylwester, Kowalik Daniel, Pawlos Jakub.

Klasyfikacja generalna żeńska:

Miejsce II drużyna w składzie: Skrzypek Monika, Flis Katarzyna, Maiło Agnieszka, Wołoszynek Joanna, Krzysztoń Ola.

Klasyfikacja męska strzelanie zespołowe miejsce I drużynowo.

Klasyfikacja żeńska strzelanie zespołowe miejsce II drużynowo.

Klasyfikacja męska marszobiegu zespołowego miejsce I drużynowo.

Klasyfikacja żeńska marszobiegu zespołowego miejsce II drużynowo.

XVII Mistrzostwa Sportowo - Obronne Stowarzyszeń Młodzieżowych o nagrodę Ministra Obrony Narodowej

Wilkasy k/ Giżycka 25 - 28.08.2011 rok.

W klasyfikacji generalnej miejsce IV drużyny w składzie: Łukasik Krzysztof, Kiszka Bartłomiej, Ciupak Rafał, Niedziałek Kamil, Wojtan Jacek.

Miejsce I w strzelaniu indywidualnie Kiszka Bartłomiej.

Otwarte Ogólnopolskie Mistrzostwa LOK w Wieloboju Obronnym (WESOŁA 17 - 19.06.2011)

W klasyfikacji generalnej miejsce VII drużyny w składzie: Łukasik Krzysztof, Hajdara Rafał, Kiszka Bartłomiej, Dudek Sylwester, Ciupak Rafał.

Miejsce IV w marszobiegu.

Miejsce VI w konkurencji Testu Sprawnościowego.

Miejsce VIII drużynowo w strzelaniu.

Indywidualnie w strzelaniu Łukasik Krzysztof miejsce VIII.

Otwarte Mistrzostwa Województwa LOK w Sportach Obronnych (03.06.2011 Janów Lubelski - Momoty D.)

Miejsce I drużyna w składzie: Łukasik Krzysztof, Hajdara Rafał, Kiszka Bartłomiej, Dudek Sylwester,

Miejsce III drużyna w składzie: Sulowski Paweł, Matuszewski Bartłomiej, Ciupak Rafał, Kowalik Daniel

Miejsce V drużyna w składzie: Kozina Faustyna, Osiewicz Justyna, Flis Katarzyna, Skrzypek Monika,

Miejsce VI drużyna w składzie: Łukasik Marta, Wybrańska Katarzyna, Maiło Agnieszka, Skrzypek Aneta,

Najlepsza drużyna żeńska zawodów w składzie: Kozina F., Osiewicz J., Flis K., Skrzypek M..

W klasyfikacji na najlepszego zawodnika zawodów:

II. Łukasik Krzysztof

IV. Hajdara Rafał

V. Łukasik Marta

VI. Ciupak Rafał

KRESY 2011 (Zamość - Lipsko Polesie 2011)

Klasyfikacja generalna chłopców:

Miejsce IV drużyna w składzie: Łukasik Krzysztof, Hajdara Rafał, Sulowski Paweł, Matuszewski Bartłomiej, Kiszka Bartłomiej.

Klasyfikacja generalna dziewcząt:

Miejsce IV drużyna w składzie: Kozina Faustyna, Osiewicz Justyna, Łukasik Marta, Maiło Agnieszka, Wybrańska Katarzyna.

Klasyfikacja strzelanie zespołowe:

Miejsce I drużyna w składzie:

Łukasik Krzysztof, Hajdara Rafał, Sulowski Paweł, Matuszewski Bartłomiej, Kiszka Bartłomiej.

Klasyfikacja strzelanie indywidualne:

                         1. Łukasik Krzysztof

                         3. Kiszka Bartłomiej

Mistrzostwa Sportowo - Obronne Stowarzyszeń Młodzieżowych o Nagrodę

Ministra Obrony Narodowej. (Giżycko - Wikasy 2010)

W klasyfikacji chłopców miejsce X drużyny w składzie:

Łukasik Krzysztof, Niedziałek Kamil, Hajdara Rafał, Wojtan Jacek, Wieleba Jarek.

W klasyfikacji dziewcząt miejsce VII drużyny w składzie:

Kozina Faustyna, Osiewicz Justyna, Kotuła Małgorzata, Flis Katarzyna, Skrzypek Monika.

 

Otwarte Ogólnopolskie Mistrzostwa LOK w Wieloboju Obronnym (WESOŁA 2010)

W klasyfikacji generalnej miejsce IX drużyny w składzie: Łukasik Krzysztof, Hajdara Rafał, Samczyński Marek, Sulowski Paweł, Matuszewski Bartłomiej.

 

Otwarte Mistrzostwa Województwa LOK w "Sportach Obronnych" (11.06.2010)

Miejsce I drużyny w składzie: Łukasik Krzysztof, Powęzka Łukasz, Samczyński Marek, Haqjdara Rafał.

Miejsce III drużyny w składzie: Kozina Faustyna, Konradt Marlena, Osiewicz Justyna, Kotuła Małgorzata.

Miejsce IV drużyny w składzie: Szafran Damian, Sulowski Paweł, Matuszewski Bartłomiej, Nosal Tomasz.

Miejsce VIII drużyny w składzie: Flis Katarzyna, Skrzypek Monika, Łukasik Marta, Łukasik Aldona.

Klasyfikacja drużynowa marszobiegu:

Miejsce I drużyna w składzie: Łukasik Krzysztof, Hajdara Rafał, Samczyński Marek, Powęzka Łukasz.

Miejsce III drużyna w składzie: Kozina Faustyna, Osiewicz Justyna, Kotuła Małgorzata, Kondrat Marlena.

Miejsce IV drużyna w składzie: Szafran Damian, Sulowski Paweł, Matuszewski Bartłomiej, Nosal Tomasz.

Miejsce IX  drużyna w składzie: Flis Katarzyna, Skrzypek Monika, Łukasik Marta, Łukasik Aldona.

Klasyfikacja drużynowa w strzelaniu:

Miejsce II  drużyna w składzie: Flis Katarzyna, Skrzypek Monika, Łukasik Marta, Łukasik Aldona.

Miejsce III drużyna w składzie: Łukasik Krzysztof, Hajdara Rafał, Samczyński Marek, Powęzka Łukasz.

Miejsce VI drużyna w składzie: Kozina Faustyna, Osiewicz Justyna, Kotuła Małgorzata, Kondrat Marlena.

Miejsce VIII drużyna w składzie: Szafran Damian, Sulowski Paweł, Matuszewski Bartłomiej, Nosal Tomasz.

Klasyfikacja na najlepszego zawodnika zawodów:

Miejsce

Nazwisko

Imię

OP-1

Rzut granatem

KBK AK

Strzelanie szybkie

Kbks

SUMA

1

Łukasik

Krzysztof

25

25

25

25

71

171

2

Hajdara

Rafał

25

25

25

25

48

148

3

Kozina

Faustyna

25

25

25

25

45

145

5

Łukasik

Aldona

25

0

25

25

64

139

6

Sulowski

Paweł

25

25

25

25

36

136

7

Nosal

Tomasz

25

25

25

25

35

135

10

Kotuła

Małgorzara

25

25

25

25

27

127

11

Osiewicz

Justyna

25

25

25

25

26

126

12

Powęzka

Łukasz

25

25

25

25

26

126

14

Samczyński

Marek

25

25

25

25

18

118

15

Łukasik

Marta

25

0

25

25

42

117

16

Flis

Katarzyna

25

0

25

25

40

115

25

Skrzypek

Monika

25

0

25

25

22

97

26

Szafran

Damian

25

0

25

25

16

91

31

Kondrat

Marlena

25

0

25

25

0

75

32

Matuszewski

Bartłomiej

25

0

25

25

0

75

Klasyfikacja indywidualna strzelanie Kbks:

Miejsce

Nazwisko

Imię

Kbks

1

Łukasik

Krzysztof

71

3

Łukasik

Aldona

64

7

Hajdara

Rafał

48

8

Kozina

Faustyna

45

9

Łukasik

Marta

42

10

Flis

Katarzyna

40

13

Sulowski

Paweł

36

15

Nosal

Tomasz

35

23

Kotuła

Małgorzata

27

25

Osiewicz

Justyna

26

26

Powęzka

Łukasz

26

27

Skrzypek

Monika

22

28

Samczyński

Marek

18

30

Szafran

Damian

16

34

Kondrat

Marlena

0

35

Matuszewski

Bartłomiej

0

 

KRESY 2010 (Zamość 2010)

Klasyfikacja generalna chłopców:

Miejsce I drużyna w składzie: Łukasik Krzysztof, Niedziałek Kamil, Hajdara Rafał, Samczyński

Marek, Sulowski Paweł.

Klasyfikacja generalna dziewcząt:

Miejsce I drużyna w składzie: Kozina Faustyna, Osiewicz Justyna, Kotuła Małgorzata, Flis

Katarzyna, Łukasik Marta.

Klasyfikacja strzelanie zespołowe:

Miejsce I drużyna w składzie: Łukasik Krzysztof, Niedziałek Kamil, Hajdara Rafał, Samczyński

Marek, Sulowski Paweł.

Klasyfikacja strzelanie indywidualne:

                         1. Niedziałek Kamil

                         2. Łukasik Krzysztof

 

Mistrzostwa Sportowo - Obronne Stowarzyszeń Młodzieżowych o Nagrodę

Ministra Obrony Narodowej. (Giżycko 2009)

W klasyfikacji generalnej miejsce VI drużyny w składzie:

Niedziałek Kamil, Szmidt Dawid, Szafran Damian, Łukasik Krzysztof, Powęzka Łukasz.

Drużynowo w strzelaniu miejsce I zajęła nasza drużyna.

W klasyfikacji generalnej miejsce XI drużyny w składzie:

Łukasiewicz Michał, Piecyk Paweł, Wojtan Jacek, Wieleba Jarosław, Miazga Paweł.

 

Otwarte Ogólnopolskie Mistrzostwa LOK w Wieloboju Obronnym (WESOŁA 2009)

W klasyfikacji generalnej miejsce II drużyny w składzie: Szmidt Bartek, Miazga Paweł, Wieleba Jarosław, Niedziałek Kamil, Łukasik Krzysztof., OSF miejsce IV, marszobieg terenowy III, w strzelaniu drużynowym miejsce IV. Najlepszy w strzelaniu Szmidt Bartek miejsce X.

 

KRESY 2009 (Zamość 2009)

Klasyfikacja generalna

Miejsce I drużyna w składzie: Łukasiewicz Michał, Szmidt Bartek, Albiniak

Wiktor, Wieleba Jarosław, Miazga Paweł.

Miejsce II drużyna w składzie: Wojtan Jacek, Niedziałek Kamil, Powęzka Łukasz,

Szafran Damian, Łukasik Krzysztof.

Klasyfikacja strzelanie zespołowe:

Miejsce I drużyna w składzie: Łukasiewicz Michał, Szmidt Bartek, Albiniak

 Wiktor, Wieleba Jarosław, Miazga Paweł - z wynikiem 399 pkt.

Miejsce II drużyna w składzie: Wojtan Jacek, Niedziałek Kamil, Powęzka Łukasz,

Szafran Damian, Łukasik Krzysztof - z wynikiem 364 pkt.

Klasyfikacja marszobieg zespołowy:

Miejsce I drużyna w składzie: Wojtan Jacek, Niedziałek Kamil, Powęzka Łukasz,

Szafran Damian, Łukasik Krzysztof.

Miejsce I drużyna w składzie: Łukasiewicz Michał, Szmidt Bartek, Albiniak

Wiktor, Wieleba Jarosław, Miazga Paweł - z wynikiem 399 pkt.

Klasyfikacja strzelanie indywidualne:

                         1. Wieleba Jarosław

                         2. Powęzka Łukasz

                         3. Miazga Paweł

 

Otwarte Mistrzostwa Województwa LOK w "Sportach Obronnych" (2009)

Klasyfikacja generalna:

Miejsce I drużyny w składzie:

Łukasiewicz Michał, Wojtan Jacek, Wieleba Jarosław, Łukasik Marcin                              

z wynikiem 2383 pkt.

Miejsce II drużyna w składzie:

Szmidt Bartłomiej, Niedziałek Kamil, Miazga Paweł, Albiniak Wiktor                                  

z wynikiem 2276 pkt.

Miejsce III drużyna w składzie:

Powęzka Łukasz, Sych Paweł, Łukasik Maciej, Drzymała Daniel                                          

z wynikiem 2101 pkt. Miejsce IV drużyna w składzie:

Szafran Damian, Łukasik Krzysztof, Szyszka Sławomir, Samczyński Marek -

z wynikiem 2050 pkt.

Miejsce VII drużyny dziewcząt w składzie:

Kozina Faustyna, Konradt Marlena, Osiewicz Justyna, Flis Paulina                                      

z wynikiem 983 pkt.

 

Kresy 2008 . (Zamość 2008)

W klasyfikacji generalnej

miejsce VI drużyny w składzie:

Wojtan Jacek, Albiniak Wiktor, Wieleba Jarosław, Łukasik Maciej, Powęska Łukasz.

miejsce VII drużyny w składzie:

Łukasiewicz Michał, Szmidt Bartosz, Miazga Paweł, Łukasik Marcin, Niedziałek Kamil.

Miejsce IX drużyny w składzie:

Flis Damian, Szyszka Sławomir, Sych Paweł, Szafran Damian, Kamiński Tomasz.

Strzelanie drużynowo:

miejsce I drużyny w składzie:

Łukasiewicz Michał, Szmidt Bartosz, Miazga Paweł, Łukasik Marcin, Niedziałek Kamil.

Miejsce II drużyny w składzie:

Flis Damian, Szyszka Sławomir, Sych Paweł, Szafran Damian, Kamiński Tomasz.

miejsce II drużyny w składzie:

Wojtan Jacek, Albiniak Wiktor, Wieleba Jarosław, Łukasik Maciej, Powęska Łukasz.

Strzelanie Indywidualnie

1 Bartłomiej POŹDZIK 90 pkt.
2 Jarosław WIELEBA   90 pkt. (zadecydowała większa liczba trafień w 10)
3 Damian FLIS 89 pkt.
4 Kamil WÓJCIK 88 pkt.
5 Kamil NIEDZIAŁEK 86 pkt.
6 Michał ŁUKASIEWICZ 86 pkt. (zadecydowała większa liczba trafień w 10)
7 Marcin ŁUKASIK 85 pkt.
8 Bartłomiej PIŁAT 85 pkt. (zadecydowała większa liczba trafień w 10)
9 Paweł SYCH 83 pkt.
10 Łukasz POWĘZKA 82 pkt.

 

Mistrzostwa Sportowo - Obronne Stowarzyszeń Młodzieżowych o Nagrodę

Ministra Obrony Narodowej. (Giżycko 2008)

W klasyfikacji generalnej miejsce II drużyny w składzie:

Pikula Tomasz, Łukasiewicz Michał, Szmidt Bartosz, Miazga Paweł, Łukasik Marcin.

Indywidualnie miejsce I w strzelaniu zajął Miazga Paweł.

Drużynowo w strzelaniu miejsce I zajęła nasza drużyna.

Otwarte Mistrzostwa LOK w „ Wieloboju Obronnym”  (Wesoła 2008)

Miejsce IX drużyny - drużyna w składzie:

Pikula Tomasz, Łukasiewicz Michał, Szmidt Bartosz, Łukasik Maciej, Drzymała Daniel.

Bieg w Ośrodku Sprawności Fizycznej miejsce V.

 

Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w „Sportach Obronnych”  (2008)

Miejsce I drużyna w składzie:

Kańczukowski Damian, Skubik Robert, Sobstyl Daniel, Szmidt Bartosz.

Miejsce II drużyna w składzie: 

Flis Damian, Albiniak Wiktor, Szafran Damian, Szyszka Sławomir.

Miejsce III drużyna w składzie:

Miazga Paweł, Wieleba Jarosław, Łukasiewicz Michał, Łukasik Marcin.

Miejsce IV drużyna w składzie:

Powęzka Łukasz, Sych Paweł, Łukasik Maciej, Drzymała Daniel.

 

 Klasyfikacja indywidualna karabin /pierwsza 10/:
1 Szmidt Bartłomiej 87 pkt.
2 Flis Damian 83 pkt.
3 Łukasiewicz Michał 80 pkt.
4 Kańczukowski Damian 79 pkt.
5 Sobstyl Daniel 77 pkt.
6 Skubik Robert 77 pkt.
7 Potaczała Łukasz 77 pkt.
8 Łukasik Marcin 76 pkt.
9 Łukasik Maciej 64 pkt.
10 Wieleba Jarosław 63 pkt.

 

Mistrzostwa Sportowo - Obronne Stowarzyszeń Młodzieżowych o Nagrodę

Ministra Obrony Narodowej. (Zamość 2007)

W klasyfikacji generalnej miejsce IX drużyny w składzie:

Szmidt Sylwester, Siek Sebastian, Wiciński Paweł, Gawron Mateusz, Pikula Tomasz.

 

Otwarte Mistrzostwa Polski w „ Sportach Obronnych”  (Wesoła 2007)

Miejsce VIII drużyny - drużyna w składzie:

Szmidt Sylwester, Wiciński Paweł, Wojtan Jacek, Gawron Mateusz, Sobstyl Daniel.

Bieg w Ośrodku Sprawności Fizycznej miejsce V.

 

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w „Letnich Sportach Obronnych”  (2007)

Miejsce I drużyna w składzie:

Szmidt Sylwester, Wiciński Paweł, Wojtan Jacek, Gawron Mateusz.

Miejsce II drużyna w składzie: 

Skubik Robert, Kańczukowski Damian, Miazga Paweł, Wieleba Jarosław.

Miejsce IV drużyna w składzie:

Mazur Dariusz, Sobstyl Daniel, Szyszka Sławomir, Flis Damian.

 

Klasyfikacja indywidualna karabin /pierwsza 10/:
1 Wiciński Paweł 82 pkt.
2 Kańczukowski Damian 82 pkt.
3 Flis Daniel 74 pkt.
4 Skubik Robert 70 pkt.
5 Krzosek Michał 70 pkt.
6 Rapa Paweł 70 pkt.
7 Szmidt Sylwester 69 pkt.
8 Pezda Maciej 67 pkt.
9 Gawron Mateusz 63 pkt.
10 Wieleba Jarosław 58 pkt.

 

Mistrzostwa Sportowo - Obronne Stowarzyszeń Młodzieżowych o nagrodę

Ministra Obrony Narodowej i Szefa Sztabu Generalnego. (Zamość 2006)

W klasyfikacji generalnej miejsce VIII drużyny w składzie:

Szmidt Sylwester, Siek Sebastian, Wiciński Paweł, Mazur Dariusz, Pikula Tomasz.

Indywidualnie w strzelaniu Pikula Tomasz miejsce III.

Bieg w Ośrodku Sprawności Fizycznej miejsce II.

 

Otwarte Mistrzostwa Polski LOK w „Letnich Sportach Obronnych”  (Białobrzegi 2006)

Miejsce XIII drużyny - drużyna w składzie:

Szmidt Sylwester, Pikula Tomasz, Mazur Dariusz, Wiciński Paweł, Skubik Sławomir.

 

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w „Letnich Sportach Obronnych”  (2006)

Miejsce I drużyna w składzie:

Szmidt Sylwester, Pikula Tomasz, Siek Sebastian, Kędra Marek.

Miejsce II drużyna w składzie: 

Skubik Sławomir, Abram Łukasz, Mazur Dariusz, Wiciński Paweł.

 

Ogólnopolskie Mistrzostwa LOK w „Letnich Sportach Obronnych”  (Białobrzegi 2005)

Miejsce VII drużyny w składzie:

Albiniak Michał, Abram Łukasz, Skubik Sławomir, Tyra Adam, Mazur Dariusz.

 

Mistrzostwa Województwa w „Letnich Sportach Obronnych” (2005)

Miejsce I drużyny w składzie:

Kiszka Marcin, Tyra Adam, Abram Łukasz, Skubik Sławomir.

Miejsce III zajęła drużyna dziewcząt w składzie:

Flis Ewa, Albiniak Małgorzata, Staszewska Anna, Sosnówka Elżbieta.

 

 

 

Dytsponent strony: Dobrowolski Cezary

meill: cd1964@o2.pl